Prírodná výživa
pre zdravie

Pri tvorbe našich receptov sa vždy zameriavame na poskytovanie najlepšej výživy a podporu zdravého a vitálneho života Vášho domáceho maznáčika.

Z tohto dôvodu sa Polaris vyrába zo 100% prírodných surovín vrátane vysoko kvalitného čerstvo pripraveného mäsa, ovocia, zeleniny a superpotravín, ktoré poskytujú nielen zdravotné prínosy, ale podporujú aj prevenciu. Na konzerváciu používame iba prírodné antioxidanty a všetky naše recepty neobsahujú lepok, zrná, sóju, umelé konzervačné látky, ani farbivá. Takto Vám zaručujeme 4 SĽUBY Polaris.

Zdravie tráviaceho traktu

ZDRAVÉ TRÁVENIE

ActiveMOS (zdroj mannanových oligosacharidov), koreň čakanky (zdroj inulínu) a vláknina psyllium, ktoré všetky pôsobia ako prebiotiká, pomáhajú podporovať zdravé trávenie a podporujú vyváženú črevnú flóru.

Activemos

ActiveMOS sa vyrába z kvasiniek, konkrétne z ich buniek, ktoré obsahujú mannanové oligosacharidy (druh sacharidov). Tieto mannanové oligosacharidy sú ideálnym krmivom pre mikroorganizmy, ktoré sa prirodzene nachádzajú v hrubom čreve. Mannanové oligosacharidy sú prebiotiká, pretože majú pozitívny vplyv na mikroorganizmy v hrubom čreve.

KOREŇ ČAKANKY

Zdroj inulínu (vláknina rozpustná v polysacharide), ktorá je ideálnou potravou pre mikroorganizmy v hrubom čreve. Koreň čakanky patrí medzi prebiotiká, pretože stimuluje rast prospešných mikroorganizmov v črevnom trakte.

PSYLLIUM

Semená presličky indickej, ktoré obsahujú rozpustnú vlákninu, ktorá má silné schopnosti zadržiavať vodu. V tejto forme psyllium funguje ako kefa, ktorá čistí hrubé črevo a má pozitívny vplyv na pohyb čriev.

ZDRAVÉ A CHUTNÉ ZLOŽKY

VYSOKÝ OBSAH ČERSTVÉHO MÄSA

Korisť, teda mäso, vždy predstavovalo v prírode najdôležitejšiu a preferovanú stravu pre psov.

VIACERÉ ZDROJE MÄSOVÝCH BIELKOVÍN

Nevyhnutné je nielen poskytnúť chutné jedlo, ale predovšetkým dokončiť profil aminokyselín v recepte. Z tohto dôvodu kombinujeme najbohatšie zdroje bielkovín, aby bol ich príjem oveľa zdravší a silnejší.

RECEPTY BEZ OBILIA

Receptúra vytvorená z kombinácie zemiakov a hrachu, ktoré spolu dosahujú vyvážený glykemický index.

ZDRAVIE VO VNÚTRY, KRÁSA VONKU

ZDRAVÉ SRDCE

Komplex omega 3 mastných kyselín z lososového oleja a taurínu podporuje silné a zdravé srdce.

REDUKCIA ZÁPACHU

Výťažok z rastliny juka pomáha znižovať zápach výkalov vďaka vysokému obsahu špeciálnych látok.

ZDRAVÁ KOŽA A LESKLÁ SRSŤ

Omega mastné kyseliny hrajú dôležitú úlohu v bunkových membránach (najmä v kožných bunkách). Vďaka tomu omega mastné kyseliny podporujú udržiavanie normálnej štruktúry a funkcie koži – koža je zdravá a srsť je lesklá.

ZDRAVÉ KĹBY

Chondroitín a glukozamín, ktoré sú chondroprotektívnymi činidlami, poskytujú stavebné kamene pre zdravé kĺby a chránia chrupavku.

SILNÝ IMUNITNÝ SYSTÉM

SILNÝ IMUNITNÝ SYSTÉM

Macrogard, zdroj beta glukánov, ktoré pomáhajú lepšie modulovať imunitu proti stresovým látkam a tak zlepšujú prirodzenú obranu psov. Recepty tiež obsahujú prírodné zdroje antioxidantov, ako je spirulina, rakytník a byliny.

MACROGARD

Macrogard sa vyrába z kvasinkových buniek, ktoré obsahujú beta-glukány (špeciálny typ sacharidov), ktoré majú veľmi pozitívny vplyv na imunitu a pomáhajú zlepšovať prirodzenú obranu.

SPIRULINA

Obsahuje veľa pozitívne pôsobiacich látok (vitamíny, karotény a antioxidanty), ktoré majú antibakteriálny, antivírusový a protizápalový účinok.

RAKYTNÍK

Je bohatý na vitamín C a ďalšie vitamíny a antioxidanty. Vďaka tomu má pozitívny vplyv na imunitný systém.

BYLINKY

Tymián, petržlen a rozmarín sú bohaté na antioxidanty a majú veľmi pozitívny vplyv na imunitný systém. Majú tiež protizápalové a antimikrobiálne účinky.

PRÍRODNÁ
VÝŽIVA
PE ZDRAVIE

POLARIS Vám poskytuje dokonalý návod pre zdravie Vášho psa: ako pevná hviezda na oblohe sa môžete spoľahnúť na všetky prírodné recepty POLARIS so super-prémiovými receptmi.

ZOBRAZIŤ NEŠE RECEPTY